Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama
Sonda
Czy Drzewiarz w tym sezonie awansuje do A - klasy?

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 0
Dzisiaj: 5 Wczoraj: 36
Ogółem: 70720
Zobacz więcej

Terminarz: B - Klasa Gdańsk IV, Klasa A II 2004/15 Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
23 sierpnia 2014
GKS II Kolbudy 2:0 Sporting Leźno 18:00
MKP Szlachta 4:1 ETP Grabiny Zameczek 18:00
Amigo Przyjaźń 2:3 EX Siedlce 18:00
Sokół Ełganowo 2:1 Gedania II Gdańsk 18:00
Osieczanka Osice 1:1 Wisła Długie Pole 18:00
Orzeł Straszyn 2:5 GTS Rusocin 18:00
KS Sulmin 5:1 Korona Cedry Małe 18:00
27 sierpnia 2014
Sporting Leźno 1:1 Korona Cedry Małe 17:00
GTS Rusocin 1:5 KS Sulmin 17:00
Wisła Długie Pole 12:1 Orzeł Straszyn 17:00
Gedania II Gdańsk 1:3 Osieczanka Osice 17:00
EX Siedlce 0:4 Sokół Ełganowo 17:00
ETP Grabiny Zameczek 1:0 Amigo Przyjaźń 17:00
GKS II Kolbudy 2:0 MKP Szlachta 17:00
30 sierpnia 2014
MKP Szlachta 2:3 Sporting Leźno 16:30
Amigo Przyjaźń 1:2 GKS II Kolbudy 16:30
Sokół Ełganowo 2:2 ETP Grabiny Zameczek 16:30
Osieczanka Osice 0:1 EX Siedlce 16:30
Orzeł Straszyn 3:6 Gedania II Gdańsk 16:30
KS Sulmin 1:3 Wisła Długie Pole 16:30
Korona Cedry Małe 3:2 GTS Rusocin 16:30
6 września 2014
Sporting Leźno 1:1 GTS Rusocin 16:30
Wisła Długie Pole 4:0 Korona Cedry Małe 16:30
Gedania II Gdańsk 7:0 KS Sulmin 16:30
EX Siedlce 5:0 Orzeł Straszyn 16:30
ETP Grabiny Zameczek 3:1 Osieczanka Osice 16:30
GKS II Kolbudy 0:5 Sokół Ełganowo 16:30
MKP Szlachta 3:1 Amigo Przyjaźń 16:30
13 września 2014
Amigo Przyjaźń 0:0 Sporting Leźno 16:00
Sokół Ełganowo 4:0 MKP Szlachta 16:00
Osieczanka Osice 1:0 GKS II Kolbudy 16:00
Orzeł Straszyn 2:2 ETP Grabiny Zameczek 16:00
KS Sulmin 1:3 EX Siedlce 16:00
Korona Cedry Małe 6:2 Gedania II Gdańsk 16:00
GTS Rusocin 2:1 Wisła Długie Pole 16:00
20 września 2014
MKP Szlachta 2:1 Osieczanka Osice 16:00
Sporting Leźno 2:1 Wisła Długie Pole 16:00
GKS II Kolbudy 8:0 Orzeł Straszyn 16:00
EX Siedlce 2:1 Korona Cedry Małe 16:00
ETP Grabiny Zameczek 0:1 KS Sulmin 16:00
Gedania II Gdańsk 2:3 GTS Rusocin 16:00
Amigo Przyjaźń 0:2 Sokół Ełganowo 16:00
27 września 2014
Sokół Ełganowo 0:2 Sporting Leźno 16:00
Osieczanka Osice 3:2 Amigo Przyjaźń 16:00
Orzeł Straszyn 2:6 MKP Szlachta 16:00
KS Sulmin 0:3 GKS II Kolbudy 16:00
Korona Cedry Małe 3:1 ETP Grabiny Zameczek 16:00
GTS Rusocin 3:5 EX Siedlce 16:00
Wisła Długie Pole 1:1 Gedania II Gdańsk 16:00
4 października 2014
Sporting Leźno - Gedania II Gdańsk 15:30
EX Siedlce - Wisła Długie Pole 15:30
ETP Grabiny Zameczek - GTS Rusocin 15:30
GKS II Kolbudy - Korona Cedry Małe 15:30
MKP Szlachta - KS Sulmin 15:30
Amigo Przyjaźń - Orzeł Straszyn 15:30
Sokół Ełganowo - Osieczanka Osice 15:30
Zobacz terminarz z sezonu:

Poprzedni mecz

7. kolejka B - Klasa Gdańsk IV
27.09.2014, 16:00
Straszyn
Orzeł Straszyn 2:6 MKP Szlachta
Orzeł Straszyn MKP Szlachta

Następny mecz

8. kolejka B - Klasa Gdańsk IV
04.10.2014, 15:30
Stadion Gminny im. Włodzimierza Kuchty w Szlachcie, Szlachta
MKP Szlachta - KS Sulmin
MKP Szlachta KS Sulmin
Tabela
lp. M Br Pkt
1. EX Siedlce EX Siedlce 7 +8 18
2. Sokół Ełganowo Sokół Ełganowo 7 +14 16
3. GKS II Kolbudy GKS II Kolbudy 7 +10 15
4. MKP Szlachta MKP Szlachta 7 +3 12
5. Sporting Leźno Sporting Leźno 7 +2 12
6. Wisła Długie Pole Wisła Długie Pole 7 +15 11
7. Osieczanka Osice Osieczanka Osice 7 0 10

Facebook