Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Sonda
Czy Drzewiarz w tym sezonie awansuje do A - klasy?

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 3
Dzisiaj: 32 Wczoraj: 41
Ogółem: 68018
Zobacz więcej

Tabela: B - Klasa Gdańsk IV, Klasa A II 2004/15

lp. DRUŻYNA M Z R P Br Pkt
1. EX Siedlce EX Siedlce* 7 6 0 1 19-11 18 Aw, Aw
2. Sokół Ełganowo Sokół Ełganowo 7 5 1 1 19-5 16  
3. GKS II Kolbudy GKS II Kolbudy 7 5 0 2 17-7 15  
4. MKP Szlachta MKP Szlachta 7 4 0 3 17-14 12  
5. Sporting Leźno Sporting Leźno 7 3 3 1 9-7 12  
6. Wisła Długie Pole Wisła Długie Pole 7 3 2 2 23-8 11  
7. Osieczanka Osice Osieczanka Osice 7 3 1 3 10-10 10  
8. GTS Rusocin GTS Rusocin 7 3 1 3 17-19 10  
9. Korona Cedry Małe Korona Cedry Małe 7 3 1 3 15-17 10  
10. KS Sulmin KS Sulmin 7 3 0 4 13-18 9  
11. ETP Grabiny Zameczek ETP Grabiny Zameczek 7 2 2 3 10-13 8 S
12. Gedania II Gdańsk Gedania II Gdańsk 7 2 1 4 20-18 7 S
13. Amigo Przyjaźń Amigo Przyjaźń 7 0 1 6 6-14 1 S
14. Orzeł Straszyn Orzeł Straszyn 7 0 1 6 10-44 1 S
  • * Klub EX Siedlce ukarany odjęciem 3 punktów za obustronny walkower w meczu z orłem straszyn.
Aw - Awans S - Spadek
Zobacz tabelę z sezonu:

Macierz wyników

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1. Amigo Przyjaźń X 2:3 1:2 4
paź
0:2 0:0
2. ETP Grabiny Zameczek 1:0 X 4
paź
0:1 3:1
3. EX Siedlce X 2:1 5:0 0:4 4
paź
4. GKS II Kolbudy X 4
paź
2:0 8:0 0:5 2:0
5. GTS Rusocin 3:5 X 1:5 2:1
6. Gedania II Gdańsk 2:3 X 7:0 1:3
7. KS Sulmin 1:3 0:3 X 5:1 1:3
8. Korona Cedry Małe 3:1 3:2 6:2 X
9. MKP Szlachta 3:1 4:1 4
paź
X 2:1 2:3
10. Orzeł Straszyn 2:2 2:5 3:6 2:6 X
11. Osieczanka Osice 3:2 0:1 1:0 X 1:1
12. Sokół Ełganowo 2:2 2:1 4:0 4
paź
X 0:2
13. Sporting Leźno 1:1 4
paź
1:1 X 2:1
14. Wisła Długie Pole 1:1 4:0 12:1 X

Poprzedni mecz

7. kolejka B - Klasa Gdańsk IV
27.09.2014, 16:00
Straszyn
Orzeł Straszyn 2:6 MKP Szlachta
Orzeł Straszyn MKP Szlachta

Następny mecz

8. kolejka B - Klasa Gdańsk IV
04.10.2014, 15:30
Stadion Gminny im. Włodzimierza Kuchty w Szlachcie, Szlachta
MKP Szlachta - KS Sulmin
MKP Szlachta KS Sulmin
Tabela
lp. M Br Pkt
1. EX Siedlce EX Siedlce 7 +8 18
2. Sokół Ełganowo Sokół Ełganowo 7 +14 16
3. GKS II Kolbudy GKS II Kolbudy 7 +10 15
4. MKP Szlachta MKP Szlachta 7 +3 12
5. Sporting Leźno Sporting Leźno 7 +2 12
6. Wisła Długie Pole Wisła Długie Pole 7 +15 11
7. Osieczanka Osice Osieczanka Osice 7 0 10

Facebook