Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Sonda
Czy Drzewiarz w tym sezonie awansuje do A - klasy?

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 4
Dzisiaj: 42 Wczoraj: 36
Ogółem: 70757
Zobacz więcej

PIŁKARZE - SEZON Klasa A II 2004/15

Nr Imię i nazwisko Wiek Mecze Minuty Bramki
Bramkarze
 
Mateusz Daszkiewicz
Mateusz Daszkiewicz Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Marek Malinowski
Marek Malinowski Polska b/d 0 0 0 0/0
Obrońcy
 
Karol Goździelewski
Karol Goździelewski Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Roman Gwizdała
Roman Gwizdała Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Tomasz Piesik
Tomasz Piesik Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Zenon Pruszak
Zenon Pruszak Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Dawid Przytarski
Dawid Przytarski Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Sławomir Pstrąg
Sławomir Pstrąg Polska b/d 0 0 0 0/0
Pomocnicy
 
Mateusz Czaja
Mateusz Czaja Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Marcin Gibas
Marcin Gibas Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Karol Gliniecki
Karol Gliniecki Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Tomasz Krzemiński
Tomasz Krzemiński Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Adrian Loryński
Adrian Loryński Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Krystian Strączek
Krystian Strączek Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Karol Szramka
Karol Szramka Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Przemysław Szwoch
Przemysław Szwoch Polska b/d 0 0 0 0/0
Napastnicy
 
Bogdan Czaja
Bogdan Czaja Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Piotr Reduchowski
Piotr Reduchowski Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Michał Wysocki
Michał Wysocki Polska b/d 0 0 0 0/0
Zobacz skład na sezon:

CZŁONKOWIE SZTABU

Imię i nazwisko Wiek Funkcja
Bogdan Czaja
Bogdan Czaja Polska lat Trener

Poprzedni mecz

7. kolejka B - Klasa Gdańsk IV
27.09.2014, 16:00
Straszyn
Orzeł Straszyn 2:6 MKP Szlachta
Orzeł Straszyn MKP Szlachta

Następny mecz

8. kolejka B - Klasa Gdańsk IV
04.10.2014, 15:30
Stadion Gminny im. Włodzimierza Kuchty w Szlachcie, Szlachta
MKP Szlachta - KS Sulmin
MKP Szlachta KS Sulmin
Tabela
lp. M Br Pkt
1. EX Siedlce EX Siedlce 7 +8 18
2. Sokół Ełganowo Sokół Ełganowo 7 +14 16
3. GKS II Kolbudy GKS II Kolbudy 7 +10 15
4. MKP Szlachta MKP Szlachta 7 +3 12
5. Sporting Leźno Sporting Leźno 7 +2 12
6. Wisła Długie Pole Wisła Długie Pole 7 +15 11
7. Osieczanka Osice Osieczanka Osice 7 0 10

Facebook